קבוצת השחר החדש

פתרונות מחשוב | ציוד מחשוב לארגונים ועסקים

פתרונות מחשוב

אחת המגמות המובילות בייעול הארגון הינו מיקור חוץ של ניהול ואחזקת רשתות מחשבים. העברת האחריות של ניהול ותחזוקת שירותי המחשוב של העסק אל מחוץ לארגון לא רק מבטיחה לכם תפקוד גבוהה ומינימום תקלות, אלא גם חוסכת לכם הוצאות רבות.

אנחנו בקבוצת השחר החדש מציעים שירות מקיף ללקוחות עסקיים של ניהול ותחזוקת הרשת הארגונית על ידי צוות מנהלי רשת מוסמכים ומיומנים. קבוצת השחר החדש פועלת בצמוד לחברת שיברנט שהינה חברה ותיקה, עם וותק של 20 שנה בתחום המחשוב ועם קהל רחב של לקוחות עסקיים.

צוות מנהלי רשת של החברה מיומן בניהול רשתות המבוססות על מגוון סוגים של מערכות הפעלה Macintosh, Microsoft, Linux ו-Unix. כמו כן מציעה החברה את הדור החדש של שירותי מיחשוב לעסקים עם מגוון שירותי מיחשוב בענן.

מקדו את תשומת לבכם בצרכי הארגון ותנו לנו לדאוג להתנהלות התקינה של רשת המחשבים הארגונית.

ציוד מחשוב לארגונים ועסקים

אנחנו נספק לכם מענה מקיף לכל צרכי המחשוב של הארגון כולל אספקת ציוד מחשוב איכותי. אנחנו בקבוצת השחר החדש נדאג לכל הציוד הנחוץ לתפקוד המלא של הארגון כולל מחשבי PC, מערכות תקשורת, אנטי וירוס, firewall, תוכנות ורישוי תוכנה, תשתיות וציוד מיחשוב היקפי.

אצלנו תמצאו ציוד ופתרונות מחשוב ממיטב החברות כולל : Dell, HP, Panda, MS, Lenovo ועוד. אנחנו נספק לכם ציוד ותשתיות מיחשוב עם חשיבה על צרכי הארגון כיום וכן חשיבה על עתיד הארגון וצמיחתו.

עם מעל 20 שנות ניסיון בהתאמת פתרונות מחשוב ללקוחות עסקיים מתחומים שונים, אנחנו נדאג בצורה מקיפה ומקצועית גם לצרכי הארגון שלכם.

הצטרפו עכשיו למעל לקוחות קבוצת השחר החדש הנהנים מיחס אישי , טיפול מסור ומענה מקצועי זמין בכל עת.

חיפוש משרות

×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן